What is 625/18 as a whole number or an improper fraction
2 answers:
Answer:
34 13/18
Step-by-step explanation:
35 if whole number
34.7 to 1 dp
34.72 to 2dp
You might be interested in
Answer:
The unit rate is $4 for 1 pound of rice.
Step-by-step explanation:
P.S Can I have brainliest?
option B. 7x+11 is the correct answer
Answer: 0.03 and - 0.06
Step-by-step explanation:
-8 the point on the line with Y=4
Answer:
I believe the answer is 1800
Step-by-step explanation:
120000 * 0.065 = 7800
120000 * 0.08 = 9600
9600 - 7800 = 1800