sgdhrjdjfjfj
Step-by-step explanation:
gkgzzggzgzzggzgzgzgz
Answer:
3/2 or 1 1/2 squares.
Step-by-step explanation:
It says it on the image attached. Also, it's what you get when you multiply
.
7 oz bag:
110 ÷ 7 = 15.7143¢ per oz
9 oz bag:
146 ÷ 9 = 16.2222¢ per oz
So the answer is the 7 oz bag, hope this helps!
Answer:
6x
Step-by-step explanation:
3x/y=x/2y
Since 2y is 2X greater than y, 6x is 2X greater than 3x.
So,
The answer is 6x.
They can play both if they wanted to......