The answer is C
Hope it helped
Answer:
B. (1,2)
Step-by-step explanation:
Look at the image down below!! (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧
8/0.72 = 0.09
Per ounce cost $0.09
This gonna help you
Answer:
A translation
Step-by-step explanation:
:)
Answer:
The first one?
Step-by-step explanation:
sorry if im wrong