Answer:
5. 6+6i
6. 
Step-by-step explanation:
well, u just need to calculate
Uhhh i think the answers A
Ok, I am ready, what are the questions.
Tell me in the comment section
The unit rate for the 1st one is: $0.19 / ounce
The unit rate for the 2nd one is: $0.16 / ounce
The 36 ounce box would be the better buy because it is less per ounce than the 24 ounce box
<span>2, -2, 0.2, 1.4 <<<----- answer (2,-2) </span>