Answer:
its either def or fed
Step-by-step explanation:
Answer:
It is boxes of cereal and bags of pretzels.
Step-by-step explanation:
Boxes of cereal costs $3.95 per box and pretzels cost $3.59 per bag. This is because 15.8÷4= $3.95 and 10.77÷3= $3.59
The surface area is multiplied by 5.
The surface area is divided by 5.
The surface area is divided by 25.
The surface area is multiplied by 25.
Answer:
-14.5
Step-by-step explanation:
To get the calculator and type 2.2+0.3-13-4