The cost for a pack of 8 padlocks is 19.20. Find the unit price in dollars per padlock. if necessary, round your answer to the n
earest cent.
1 answer:
Answer:
$2.40 per padlock
Explanation:
19.20 divided by 8=2.4 or 2.40
You might be interested in
D. Keeping a study notebook
I think it is D preplanning. Hi
Answer:
What's the reading though could you attach the reading with your question please. Thx
Explanation:
Explanation:
can you say that in English