Answer:
1)a
2)d
3)b
4)c
Step-by-step explanation:
It will take him 182 because when you divide 2175 by12 u get 181.25 and you have to add a day for the point .25
2.04 divided by 4 is £0.51 per roll
4.68 divided by 9 is £0.52 per roll
4 pack is better deal because the 9 pack is more per roll
In fraction form g would be 13/3, decimal form is 4.3