1 is B
2 is C
3 is A
4 is E
It's a simple question if you use the graph. I recommend you plot the points, so hopefull you can see how i got the answers.
Answer:
r>5
Step-by-step explanation:
Answer:
$0.31
Step-by-step explanation:
You need to take the amount of money each pack costs and divide it by the number of cans to find the unit rate. Hope this helps!!
945 is your answer but what number blank?