Answer: HERE HOPE IT HELPS
Step-by-step explanation:
RB: $51.10/14=$3.65 per lb
Turkey: $42.60/12=$3.55 per lb
Ham: $3.80 per lb
Answer: Turkey is the LEAST expensive
The answer is 7/18, basically the amount of people in favour over the Amon t of people in total :)