Look at image please help I’m struggling only 5 more minutes on this test
2 answers:
Answer:
.25 dollars
Step-by-step explanation:
divide everything by 4 to get .25
Answer:
Step-by-step explanation:
$1 = 4 plums so 1 plum is $0.25
You might be interested in
A*2 + b* = c*2
(9)*2 + (8)*2
81+64= 145
145=c*2
12.04=c
Answer:
Step-by-step explanation:
Answer:
About $20.30
Step-by-step explanation:
$466.90 divided by 23.
9/40 + 2/40 = 11/40
hope this helps