Answer:
The Answer is 18 then 25 then 21 then 20
Step-by-step explanation:
The answer is F
I hope I helped. Brainliest would be appreciated.
Answer:
$42.09
Step-by-step explanation:
1. multiply the cost per gallon (3.45) by the gallons purchased (12.2)
3.45*12.2 = 42.09
Answer:
7
Step-by-step explanation:
X should be 7 after doing all the calculation.