Answer:
11,4 is the answers for the question
Step-by-step explanation:
please give me brainlest and follow me
126 + 9x = 180
180 - 126 = 54
9x = 54
x = 6
mark me brainliest if the answer is correct , thank you in advance :)
To find this answer, we need to multiply 3.57 by 12.

Therefore, 12 planks will cost $42.84.
<span>False.
Experimental probability is based on doing trials.</span>
Answer is <span>C) 1/20 of a foot
1/4 -1/5
= 5/20 - 4/20
=1/20</span>