1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Vsevolod [243]
2 years ago
9

What's more selfish? Committing Death or forcing someone to stay in a world where they are so unhappy?

Mathematics
2 answers:
Angelina_Jolie [31]2 years ago
8 0
Forcing someone to stay in a world they are unhappy in.
Papessa [141]2 years ago
7 0

Answer:forcing someone to stay in the world they dont wanna be in

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Let g represent Mia’s score. Which expression represents 57 more than 3 times Mia’s score?
My name is Ann [436]

Answer

Step-by-step explanation:

3g+57

6 0
2 years ago
A 6-pack of light bulbs costs $7.38. What is the unit price?
nikklg [1K]
The unit price is $1.23 (I think!!)
6 0
3 years ago
Pls help asap! It’s due in one hour!!
AfilCa [17]
1. t = 7
2. t = 0
i think? although I’m not 100% sure
8 0
2 years ago
Convert from radians to degrees -7pi/2
Elza [17]
Π=180⁰
-7π/2=(-7*180)/2=-7*90=-630⁰
-7π/2= -630⁰
6 0
2 years ago
UNSER
Neko [114]

Answer:

2100

Step-by-step explanation:

30%×3000=900.

3000-900=2100

6 0
2 years ago
Other questions:
  • The picture shows a barn door:
    15·1 answer
  • If you're reproducing a 4 cm x 4 cm picture on a 3 mx 3 m<br> wall, what ratio should you use?
    5·1 answer
  • the slope-intercept form of an equation of the line perpendicular to the graph of x – 3y = 5 and passing through (0, 6).
    8·1 answer
  • Can somebody help me please?
    7·1 answer
  • Simplify by opening the parentheses: (2a−b)+(m−1)
    6·1 answer
  • Which expression is equivalent to 9(9m+3t)
    5·2 answers
  • Determine whether the relation is or is not a function.
    8·1 answer
  • MAT closed at $38.11 per share yesterday . Today, the stock price moved to $40.56 per share. What was the percent of change ?
    5·1 answer
  • Please helpppp........,
    6·2 answers
  • How many downloads of the standard version were there?
    11·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!