1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
MariettaO [177]
3 years ago
12

Pls help me I need this done!!!

Mathematics
1 answer:
chubhunter [2.5K]3 years ago
6 0
Explain please lolllll the answer MGIHT be 80
You might be interested in
Does anyone know the answer to X - 5y
Gekata [30.6K]

Answer:

Slope is 1/5
y intercept is (0,0)

7 0
2 years ago
Write the number in 2 equivalent forms as a fraction, decimal, or percent.<br> 20<br> 20
avanturin [10]

Answer:

11/100 as a fraction

.11 as a decimal

step-by-step explanation:

8 0
3 years ago
If triangle ABC = triangle PQR and triangle RPQ = triangle XYZ, which of the following angles is congruent angle CAB?
murzikaleks [220]

Answer:

c

3Step-by-step explanation:

1-1hjdf

4 0
3 years ago
Read 2 more answers
Which data set could be represented by the box plot shown below?
Lapatulllka [165]

Answer:

The answer is C

Step-by-step explanation:

It starts at 25 and then it stops at 38.

I hope this helps!

6 0
3 years ago
Read 2 more answers
A graphic designer wants to translate rectangle DEFG using T–1, 2(x, y). The pre-image has coordinates D(–1, 3),
Lesechka [4]

Answer:The answer is B !

Step-by-step explanation:

7 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • You are playing monopoly with your friends. You just landed on a site
    5·2 answers
  • 3/5 of a number is 21<br><br>Find the number. ​
    14·1 answer
  • CAN YOU GUYS PLEASE ANSWER THE QUESTION RIGHT FOR ONCE
    12·2 answers
  • Why is the library not adding any more fairy tales
    5·2 answers
  • After 3 months 5004 deposited in a savings account with simple interest had earned 162.63 in interest. What was the interest rat
    12·1 answer
  • rachel buys 1,5 pounds of grapes. She eats 0,3 of that amount on Tuesday and 0,2 of amount on Wednesday. How many pounds of grap
    10·1 answer
  • A pie costs $12.55. If it has a diameter of 12 inches what is the cost per square inch of the pie.
    6·1 answer
  • what is the temperature in degrees celsius that is equivalent to a temperature of 40 degrees Fahrenheit​
    13·1 answer
  • Simplify the expression (5ab3)^2 using the properties of exponents.
    9·1 answer
  • What it 40x + 24? I can't figure this out.
    12·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!