Answer:
b.
Step-by-step explanation:
Answer:
1275000
Step-by-step explanation:
102000/0.08=1275000
Answer:
when it ur first question and u make it hard
Step-by-step explanation:
Make it easy btw this is your teacher
Answer:
6-ounce bottle for $3.49 because its
.58 per ounce
3.49 divided by 6 = .58
Step-by-step explanation:
9.59 divided by 14 is .69 per ounce
chegg
Answer:
a:vertex angle
Step-by-step explanation:
it is vertex angle