Answer:
336
Step-by-step explanation:
you just have to do 28*12.
The answer is 336. :D
Answer: 1/3 2/4 7/12 5/6
Cost of 32 ounces yoghurt = $1.62
Cost of 1 ounce = $1.62/32 = $0.05 (approx)