It’s c. Where the two planes intersect
Answer:
8125, im pretty sure this is right
Step-by-step explanation:
Answer:
Each can costs $0.86
Step-by-step explanation:
We find the unit price by dividing the cost by the number of cans.
11.18/13 = 0.86
I hope this helped and please mark me as brainliest!
Answer:
3643
Step-by-step explanation:
The answer is b. He placed pupp5 to the left of 0