The total revenue R earned (in dollars) from producing a gift box of candles is given by R(p)=-10p^2+800p, where p is the price
per unit. a. Find the revenues when the prices per box are $20, $25, and $30
b. Find the unit price that will yield a maximum revenue. What is the maximum revenue? Explain your results.