1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Troyanec [42]
4 years ago
11

Find a formula for the polynomial

Mathematics
1 answer:
andrew11 [14]4 years ago
8 0

Answer:But

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Simplify the expression 3bx4b
BARSIC [14]
Hfhhggjgjbjkyjghjhnhughghyhhh
7 0
3 years ago
Read 2 more answers
Which of the following is equivalent to log 7^ 50 rounded to three decimal places?
otez555 [7]
7^50
= 1.798 × 10^42

i am a mathematics teacher. if anything to ask please pm me
4 0
3 years ago
Katie bought 3 pounds of peaches for $5.70 last week. This week, they are $1.88 per pound. Is this week’s rate proportional to l
netineya [11]

Answer:

1.9

Step-by-step explanation:

Step by step answer

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
Which expression is equivalent to 4( x + 3)?
Airida [17]

Answer:

B.

Step-by-step explanation:

use distributive property

4*x + 4*3 = 4x+12

3 0
2 years ago
Read 2 more answers
What is the order from least to greatest with the numbers 5 13/30 5 1/6 5 68/90
mezya [45]

Answer:

Step-by-step explanation:

5 1/6, 5 13/30, 5 68/90

7 0
3 years ago
Other questions:
  • What is .689 in word form
    10·1 answer
  • Find the sum. 5 2x + 4 3y 9 2x + 3y 15y + 8x 6xy 23xy 6xy 3 2xy
    15·1 answer
  • What is the estimate of 95×17
    14·2 answers
  • Carrie is buying bulk candy for a high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy bar
    5·1 answer
  • Find the volume of the sphere. Either enter an exact answer in terms of π πpi or use 3.14 3.143, point, 14 for π πpi and round y
    6·2 answers
  • Jacob bought a magazine for $2.80 and three candy bars. Write an expression for how much Jacob paid.
    12·1 answer
  • There are 64 teams in a basketball tournament. All teams play in the
    6·1 answer
  • 60 minutes = to how many hours​
    6·1 answer
  • Please help me the marks for the semester is tomorow
    10·1 answer
  • Five times the difference of a number, x, and 3 plus 7 is equal to -45.
    7·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!