Answer:
How many siblings do you have?
I hope this helps you out :)
Answer:
5w^22
Step-by-step explanation:
1.96 divided by 4 = $0.49 per pound of apples

Solution:
Given data:
and 
To find
:

Distributive property: 



Arrange and add/subtract same powers.


Hence 