4. 19
5. A. 105.7
By the way, if you're struggling with math problems I recommend you khan academy
Hope this helps :)
1. 21 peanuts per minute
2. 9 texts per minute
3. 28 pages per hour OR half a page per minute
4. The first option is the cheapest. You can find what one ounce costs for each barrel by dividing the cost by the total ounces.
Answer:
dont click the link!!
Step-by-step explanation: