1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
mariarad [96]
4 years ago
11

Please help, WILL GIVE BRAINLIST

Mathematics
2 answers:
soldi70 [24.7K]4 years ago
6 0

Answer:

a

Step-by-step explanation:

because most of them are together or close but there is a singular one that is far apart

Arada [10]4 years ago
5 0

Answer:

I would say B

Step-by-step explanation:

You might be interested in
For every car you sell, you get a 6% commission. IF your total sales for the month is $125,650, what is your commission?
Lera25 [3.4K]
Let
x= total cost of cars
y= total commission paid out for all cars sold

6%= 6/100 = .06

Set up an equation:
y= .06(x)

Given: x= $125,650

substitute into the y= .06(x)

multiply $125,650 by .06.

The answers would be: 7539


hope this helped :)
3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Simplify the following: <br> log(25x^3) + 3log(1/x)
shtirl [24]
Hope this helps :))


...............................

3 0
3 years ago
Brainliest answer!
pickupchik [31]
She added the check fee instead of subtracting it
8 0
3 years ago
The graph of the line y= 3 is a line that has which of the following characteristics?
vaieri [72.5K]

Answer:

21

Step-by-step explanation:

4 0
3 years ago
B2≤4<br><br> What is the solution to the inequality?<br><br> b≥8<br><br> b≤8<br> b≤2<br> b≥2
Allisa [31]
The solution is the third one:
b≤2
8 0
4 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • 1/3 x 20/9 can you help me please
    9·2 answers
  • Apple is having a 20% off sale . i bought my new Ipod for 40 pounds how much was it orignally​
    11·1 answer
  • What is -35 − (-12) =
    8·2 answers
  • Thompson Alberts purchased a pack of 12 pencils for $4.99. What is the unit price per pencil rounded to the nearest tenth of a c
    9·2 answers
  • HELP ME WITH THIS IT IS REALLY HARD
    5·2 answers
  • Find the odds for and the odds against the event rolling a fair die and getting a 2, a 6, a 5 or a 1,
    13·1 answer
  • 2m^2 ( -3m + 4m^3 ) - (3m)^3 <br> simplify completely
    6·2 answers
  • - A group of cells grows in number as described by the
    10·1 answer
  • 15
    5·1 answer
  • Your budget is to spend no more than $450 on frozen treats.
    7·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!