Answer:
log1/8
Step-by-step explanation:
Answer:
The better bar to buy is the Nutty Crunch
Step-by-step explanation:
4.74 / 6 = 0.79 per bar
7.80 / 10 = 0.78 per bar
:)
Answer:B
Step-by-step explanation:
Answer:
Mr. kelly can make 18 prices of wood that are exactly 1/3 of a foot.
from Monday to Wednesday it's a 7 degree F difference.
The temperature are 5 am is -3 degrees F
The order from coldest to warmest is -6, -3, 0, 1, 4
The sum is 60.50.