Answer:
If 11.85 is an option then its it
Step-by-step explanation:
1. b = $95.94 / 6
= $15.99
t = $15.99 / 20
= $0.80
2. A: $1.28 / 8 = $0.16 per oz
B: $1.68 / 12 = $0.14 per oz
Difference: $0.02 per oz
I believe they will sell a total of 23,250 tickets
Answer:
the answerto this is 18.02.
Answer:THANK YOUUUUUUU
Step-by-step explanation: