1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
enot [183]
2 years ago
9

4 divided by 57 please help

Mathematics
1 answer:
Basile [38]2 years ago
6 0

Answer:

0.07017

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Water is frozen at what degree
Jet001 [13]
Water can freeze at 32 degrees f 
3 0
3 years ago
Read 2 more answers
A box of 200 rubber bands costs $1.20. what is the unit price of the rubber bands?
WINSTONCH [101]

Answer:

<u><em>0.006 cents</em></u>


Step-by-step explanation:

divide 1.20 with 200

since a unit price is 1 of something

so 1.20 divided by 200 = 0.006 cents.

0.006 is your answer.

4 0
3 years ago
Y=-x^2+12x-5 given that h=-b/2a and k =4ac-b2/4a​
DanielleElmas [232]

Answer:

3.14159265359

Step-by-step explanation:

4 0
2 years ago
Identify the type of sequence shown in the table below and select the appropriate response. (5 points)
Anton [14]

Its geometric as you are multiplying by -3 each time

8 0
2 years ago
Read 2 more answers
The length and breadth of a rectangular room are 5m and 3.2m. Find the cost carpeting the room at the rate of $500 per square me
ollegr [7]
The answer is 800 bc it is
6 0
3 years ago
Other questions:
  • Factor the polynomial 2x^5-98x^3
    6·1 answer
  • A clothing store has a rectangular clearance section with a length that is twice the width w. During a sale, the section is expa
    5·1 answer
  • If AB=BC,AB=4=4x-2,andBC=3x+3,fine the length of AB
    7·1 answer
  • How do i estimate .48
    13·1 answer
  • Answer this too, the BRAINIEST!
    14·1 answer
  • A.366<br> B.318<br> C.342<br> D.294
    7·2 answers
  • Guy ran 3 4of the distance that Aviv ran, and Guy ran at 2 3of Aviv's speed. If Guy ran 1 1 2miles at 6 miles per hour, for how
    11·1 answer
  • 1.
    7·1 answer
  • Find the change below as a percentage. Then choose whether it is a percent of incease ror a percent of decrease. Change from 22
    12·1 answer
  • Jamison needs a total of $395 to buy a new bike. He has $35 saved. He earns $15 each week delivering newspapers . How many more
    9·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!