7 oz bag:
110 ÷ 7 = 15.7143¢ per oz
9 oz bag:
146 ÷ 9 = 16.2222¢ per oz
So the answer is the 7 oz bag, hope this helps!
542,591,806.5
.............................
This answer would be true. I believe. It would be that because they are completely separate.
Answer:
4 star fruit.
Step-by-step explanation:
16/8 = 2
each star fruit is 2 dollars
so 8/2 = 4
you can buy 4 star fruit for 8 dollars.