1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Fofino [41]
3 years ago
9

What is oneplus two?​

Mathematics
2 answers:
alexdok [17]3 years ago
8 0

Answer:

one plus two is three

Step-by-step explanation:

1+2 = 3

nlexa [21]3 years ago
6 0

Answer: 3

Step-by-step explanation: take the numbers 1 (one) and 2 (two) then add them together, we know that’s 1 + 1 = 2 so If we do 1 + 2 or 1 + 1 + 1 we’ll get 3 as the final answer

Hope this helps, a marking as brainliest and / or a star rating would be appreciated! :)

You might be interested in
Which number line represents the solution set for the inequality {X24?
zhannawk [14.2K]

Answer:

A.) will be the correct answer to your problem

6 0
3 years ago
Factories: 64x3y3+8-2xy
Elena-2011 [213]

can you make the question clear so I can answer you the question.

3 0
3 years ago
Without using a calculator, fill in the blanks with two consecutive integers to complete the following inequality ____ < √134
puteri [66]

11 < \sqrt{134} < 12\\\\because\\\\11^2=121 < (\sqrt{134})^2=134 < 12^2=144

7 0
3 years ago
Read 2 more answers
Help plz due today i dont want to fail!
4vir4ik [10]
I believe it’s 1/2 hope it helps
4 0
2 years ago
Eva decorated cupcakes with pound of red jelly beans and pound of blue jelly beans. She says that she used pound of jelly beans
nikklg [1K]

Answer:

No, her statement is not reasonable. This is because, she refused to acknowledge the fact that she used a pound of Blue Jelly during the decoration of the cake.

<em>Skipping this information makes is dangerous for others who might not be aware of the Blue Jelly and eat the cupcakes thereby causing them problems (Maybe, they are allergic to Blue Jelly)</em>

Step-by-step explanation:

4 0
3 years ago
Other questions:
  • Find the properties of the parabola with the equation (x + 5) 2 = 4(y - 1)
    6·1 answer
  • 12 points, please help me!
    6·1 answer
  • The Markdown of $18.99 to 25%
    7·2 answers
  • What is the equation of the axis of symmetry of the graph of y + 3x – 6 = –3(x – 2)2 + 4?
    9·2 answers
  • What is -7 + 4 = im gonna give you guys 5 days to firgure this out then i will tell the answer
    14·2 answers
  • Robin purchased 3 1\2 ounces of whole wheat cereal for $1.40. What is the cost per ounce?
    6·1 answer
  • The first step in the process for factoring the trinomal x^2-3x-40 is to ?
    12·1 answer
  • Find the measure of 4<br><br> 90°<br> 26°<br> 116°<br> 64°
    14·1 answer
  • The polynomial P is graphed.
    13·1 answer
  • Whoever answers gets Brainly est
    8·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!