At Rite Aid you can get 24 rolls of Quilted Northern for $9.29. Find the unit rate
2 answers:
39 cents is the answer to your question
39 cents
9.29/24=.387 which rounds up to .39
You might be interested in
N=1 4+7n=71 that is the answer
3x-4y=12
4y=3x-12
y=(3x-12)/4
y=(3/4)x-3
Answer:
156.73643
Step-by-step explanation:
Answer:19.75d
Step-by-step explanation: