1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
mylen [45]
3 years ago
12

FREE BRAINLY IF U GIVE ME ONE BLOW MEEE UP ADD ME AND STUFF FOR THANKS AND BRAINLy :)

Mathematics
2 answers:
Musya8 [376]3 years ago
3 0

Answer:

bett

Step-by-step explanation:

CaHeK987 [17]3 years ago
3 0

Answer:

WHAT ARE YOU TRYING TO SAY HAHJHDJKDHJ

Step-by-step explanation:

GIRL-

You might be interested in
ten people are in a club and three are going to be on the “planning committee”. how many different groups of three people are po
Alchen [17]

Answer:

30

Step-by-step explanation:

6 0
3 years ago
Read 2 more answers
PLZ HELP!!!! ASAP!! What is an example of a composite figure in your home or community? How would you decompose it to find the a
uysha [10]
A lamp is perfect... Measure length and width and multiply them together...
5 0
3 years ago
What is the range of 17, 12, 28, 21, 14, 74, 32, 14, 25, 23
natita [175]

Answer:

it's 22 I hope you got it right if not then i'm sorry

8 0
2 years ago
Read 2 more answers
Simplify without using the absolute value sign<br><br> | x- ( - 18) | if x &gt; - 18
slega [8]
The expression would be > 0.

Subtracting a negative is the same as adding a positive; therefore -18--18 = -18+18 = 0.  Since we know that x>-18, 0 is below anything we could get from this.
7 0
3 years ago
Please answer this question I can't seem to figure it out I have even asked my parents.
nika2105 [10]

Answer:

j. Pam, Tia, Veronica, Lily (if it's youngest to oldest)

Step-by-step explanation:

If Tia is 8 yrs old and she's 2 yrs older than Pam, then Pam must be 6 yrs old. Pam si 5 yrs younger than Veronica who must be 11 + 4 = 15.

Tia: 8 yrs.

Veronica: 11 yrs

Pam: 6 yrs.

Lily: 15

4 0
2 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • If something cost $599 and now it is 7% off. What would the cost be now?
    15·2 answers
  • Write and solve an equation to answer the question.
    14·1 answer
  • Robin purchased 3 1⁄2 ounces of whole wheat cereal for $1.40. What is the cost per ounce
    8·1 answer
  • How to write 9,452,729 in expanded form?
    10·2 answers
  • How do i factorize x2+14x+49
    12·2 answers
  • How can you compare properties of two functions each represented in a different way?
    11·1 answer
  • Factor the expression using the GCF. 76d-24=
    11·1 answer
  • Can someone please help me to solve this question, 0.0000000009 ÷ 0.0003.Show your working. ​Plizzzzzzzzzzzzzzzzzzz.......​
    14·1 answer
  • I need answer for this problem​
    9·1 answer
  • Find the 53rd multiple of 62, if the 54th multiple is 3348.
    14·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!