Answer:
ree
Step-by-step explanation:
Answer: Your answer is 12
Step-by-step explanation:
120/(6+4)=X
120/10=X
120/10=12
12=X
Answer:
$51 saved.
Step-by-step explanation:
Well 12% of $425 is found by multiplying
(.12)(425) = $51 saved.
Answer:
how much does 1 pound cost?
The answer to this is 1 pound and 4 ounces.