I cant really see the full question
Ok so grapes,
We have 4 servings and 9.88 grams total, so to find one serving we just need to divide by 4.
9.88/4 = 2.47 per serving
3.16 use a calculator on these it will help out in not needing to wast a lot of paper
Assuming you are multiplying 5 times 2/11 then you just put 5/1 because anything divided by 1 is still one, and then multiply 5/1 by 2/11. Meaning, 5 times 2 is 10. And 1 times 11 is 11. So it would be 2/11. You multiply the numerators(top number) and denominators(bottom number). 2/11 is already simplified
Answer:
I don't understand your question!!!