Answer:
$2.9
Step-by-step explanation:
Step-by-step explanation:
Hsjsisusshskakaisussgsgshwuiwiwiwjwhgwywuwoqoajgsgsuwiwow
Answer:
the 13th one is 115
Step-by-step explanation:
Answer:
(3,5)
Step-by-step explanation:
Answer:
$7.67
Step-by-step explanation:
So if 8 pens cost $4.72, one pen would cost $0.59. 0.59 x 13 will be equal to 7.67.