1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
olchik [2.2K]
3 years ago
11

Helpp ludzie pomocy bo gram cały czas na lekcjach (xd) a moja matka przyszła do haułpy ​

Mathematics
1 answer:
leonid [27]3 years ago
8 0

yes yes yes yes yes yes neight

Step-by-step explanation:

1234567891

You might be interested in
1 US Dollar =13.05 pesos 1meter =1.094 yars
Evgesh-ka [11]

Answer:

$18.01

Step-by-step explanation:

Convert from pesos to US dollars

6429/13.05 = $492.64

Convert from meters to yards

1.904* 25= 27.35

Divide to find the cost of one yard of fabric

492.64/27.35 = $18.01

4 0
3 years ago
What is 2+1000000000
Mazyrski [523]
Answer is 1000000002
6 0
2 years ago
Read 2 more answers
Round 8.47285 to 3 decimal places
Elanso [62]
8.473 is the correct answer
7 0
3 years ago
Find m S<br> 12x +4<br> G<br> 40°<br> F<br> E<br> D<br> 4x
NISA [10]

Answer: C

Step-by-step explanation:

8 0
2 years ago
True or false: arc measure is the same length as arc length
STatiana [176]

Answer:

true

Step-by-step explanation:

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • A grid shows the positions of a subway stop and your house. The subway stop is located at (7, -7) and your house is located at (
    15·1 answer
  • What is the unit rate of 100mile/4gallons
    9·1 answer
  • Yun was trying to factor 7x^2-14x7x
    5·2 answers
  • Formula to get the energy of an object
    14·2 answers
  • Complete the proofs .........
    13·1 answer
  • What is the value of x in the equation x – y = 30, when y = 15?
    7·2 answers
  • Which is the better deal? Question 2 options: 1 lb of apples for $2.50 3 lbs of apples for $4.25 5 lbs of apples for $7.20 10 lb
    10·1 answer
  • Can y’all help me out? t^82=?
    6·1 answer
  • I don’t pay attention in classs Why are the plants in the picture classified as vascular?
    11·1 answer
  • Three students, Alicia, Benjamin, and Caleb, are constructing a square inscribed in a circle with center at point C. Alicia draw
    10·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!