Answer:
1.008
1.08
1.6
1.6071
Step-by-step explanation:
least to greatist
Answer:
$0.80
Step-by-step explanation:
Find the unit rate
1 apple costs ?
1.20/6 = cost of 1 apple
1 apple = $0.20
4 apples = $0.20 * 4
4 apples = $0.80
I believe the answer is 21
21 × 6 = 126
and both numbers are divisible by 3