Answer:
X
Step-by-step explanation:
X=input(time) 6 minutes both
4.4/20=0.22 per item
4.8/24=0.2 per item
Answer: 24 for 4.80
Answer:
nice question you asked me dear
Answer: =296
Step-by-step explanation: −2*4=-8+20=28*3=84+48=132*2=164−2=162*4+20*3+48*2= 296