Answer:
40
Step-by-step explanation:
add 21 + 20
hope this helps :)
thanks for the message !!
Answer:
.7 is over 0 and under 1 so u have to make the mark just in between them right I front of the half way mark.
Answer:
D. 42
Step-by-step explanation:
Answer:
$2.20 per gallon.
Step-by-step explanation:
That is 33/15 = $2.20 per gallon.