Answer:
Step-by-step explanation:
lol
Answer: It would be (0,-2)
Step-by-step explanation:
Think you need to add everything up
Answer:
Step-by-step explanation:
Price of one box = 16.40 ÷ 4 = 4.1
Price of 10 boxes = 4.1 × 10 = 41
2 x 2 x 5 x 5 x 5
2^2 x 5^3