Answer:
A 7-pack of frozen waffles costs $4.80.
Step-by-step explanation:
What is the unit price, rounded to the nearest cent?
Answer:
c
Step-by-step explanation:
I think it’s D I’m not sure
Answer:
1 7/8
Step-by-step explanation:
1/4=2/8
2+2/8-3/8= 1 7/8