1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
nika2105 [10]
3 years ago
11

Please help me! I need this done by tomorrow

Mathematics
1 answer:
White raven [17]3 years ago
6 0
11, count everything after 3 and everything before 4
You might be interested in
How do you find the percent of decrease a report card grade that goes from 90 to 85?
Lyrx [107]

Answer:

divide i think or minus

Step-by-step explanation:

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
A 5-pack of popsicles costs $0.95. What is the unit price?
Rainbow [258]
Unit price - price of one
0.95/5= 0.19p
hope this helps
4 0
3 years ago
Read 2 more answers
What is the risk of going into a group of more than 20 or more people at this time from coronavirus?
olga55 [171]

Answer:

Even if a person doesn't show symptoms, they can still have it.

Step-by-step explanation:

That's the problem.

Even if you think everyone isn't sick, they very well could be, and because there is no vaccine and it spreads so quickly, there's a chance that all the people in that group could get it.

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
Dylan and Javier had the same size serving of vegetables for dinner. Dylan finished 2/3 of his vegetables. Javier ate 4/6 of his
Bond [772]
Both because 2 x 3 is 6 2x2 is 4 and you get 4/6 so both have the same amount of vegetables
7 0
4 years ago
Read 2 more answers
Can a triangle have two obtuse angle
Dvinal [7]
Nope  It is impossible


4 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • What is the difference between a sample mean and the population mean called?
    12·1 answer
  • Given the function h(x) = 4^x, Section A is from x = 0 to x = 1 and Section B is from x = 2 to x = 3.
    7·1 answer
  • I need the answers to both problems please
    13·1 answer
  • The value of y is directly proportional to the value of x.If y=35 when x=140, what is the value of y when x=70
    6·1 answer
  • How many miles is 9680 yards
    11·2 answers
  • Doug can download new songs for $1.19 each Write an equation to show how many songs he can download fir $12.00
    11·2 answers
  • Sam can clean the pool in 5 hours; his coworker Glenn can clean the same pool in 7 hours. One day Sam
    11·1 answer
  • REALLY IMPORTANT
    12·1 answer
  • Please I need help with this 3.1 (p-2.7)
    5·1 answer
  • Compute the integral Z Z Z U y dV , where U is the part of the ball of radius 2, centered at (0, 0, 0), that lies in the 1st oct
    11·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!