Answer:
sorry just need points
Step-by-step explanation:
Answer:
X=2
Step-by-step explanation:
that's the answerrrr for b)
You can find unit price by dividing the total amount of money to amount of item: in this case cards
$10.50/25 = $0.42 per trading card
$0.42 (unit price) is less than $1
Answer:
a. only 21 males drink only coffee
b. 21/100