1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
ankoles [38]
3 years ago
9

Can I get help plzzzzz

Mathematics
2 answers:
Alexandra [31]3 years ago
4 0

Answer:

no you cant

Step-by-step explanation:

Zina [86]3 years ago
4 0

Answer:

Please find attached pdf

Step-by-step explanation:

Download pdf
You might be interested in
It costs $36 for 4 movie tickets. What is the unit price
garik1379 [7]

Answer:

$9

Step-by-step explanation:

Total Unit (Movie Tickets) 4

Total Price: 36

36/4=9

Total $9

8 0
3 years ago
Read 2 more answers
My mom packed my lunch three of the past five days, so the probability of my mom packing my lunch is 3/5. Is this Experimental o
Crank

Answer:

definitely theoretical.  Seems how mom packed the lunch 3/5 times a week, the pattern will follow

Step-by-step explanation:

4 0
2 years ago
Abi invest€500 for 4 years in a bank account pays simple interest at a rate of 2.3% per year work out the total amount of the in
timofeeve [1]

Answer:

46euros

Step-by-step explanation:

Formula- I=P*R/100*T

P=principal amount    R=rate    T=time

Compute the values given in the question to this formula

So, it would be-

I= 500*0.023*4

I= 46euros

And that's all!

7 0
2 years ago
What is two thousand,six hundred two in expanded form?
Taya2010 [7]

Answer:

2000 + 600+ 2

Step-by-step explanation:

expanded form is: way to write a number by adding the value of its digits

4 0
2 years ago
Read 2 more answers
What is the place value of 9 in 46.934?
Inga [223]
The 9 is in the Tenths place

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Solve the proportion <br><br> N/5=7/10
    10·2 answers
  • Please Help!
    15·1 answer
  • Amy is sewing some pants for herself.
    12·1 answer
  • CHCK Farms raises hens and roosters. They have enough space to raise at most 300 birds per year. Each hen eats 80 pounds of food
    8·1 answer
  • -8u = -7u+ 5<br> U=<br> Help
    7·1 answer
  • (-32ux+19u^2x^3-12u^6x^7) divided by (-4u^2x^3)
    15·1 answer
  • FRIEND MEE<br> oh and check out my profile
    9·1 answer
  • 3 2/3 + 2.3going on?!
    12·1 answer
  • Select the correct days.
    10·2 answers
  • The cost for Rhoda to operate her car for one month was at least $190. The cost for gas and repairs was one half the amount of t
    6·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!