1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Dafna11 [192]
3 years ago
14

Help with no linkNO LINK PLEASE THANK YOU SO MUCH ​

Mathematics
1 answer:
sergiy2304 [10]3 years ago
3 0

Answer:

how much are they selling them for

You might be interested in
12 feet wide and 20 feet from one corner to the opposite corner how long is the storage unit?
AlekseyPX

Answer:

12x2 20x2 =40+24=64

Step-by-step explanation:

3 0
2 years ago
Read 2 more answers
What's y=-4+15 in standard form
kotykmax [81]

Answer:

y=1.1×10¹

Step-by-step explanation:

y=-4+15

y=11

y=1.1×10¹

5 0
2 years ago
2,8,9,7,6,x;the mean is 6
ANTONII [103]
X equals 4
2+8+9+7+6
=32
6*6
=36
36-32
=4
5 0
2 years ago
100 IF U GET THIS RIGHT!
Mkey [24]
3/7 because that is the number being added to the zero in the equation
3 0
2 years ago
Read 2 more answers
Brianna is choosing between two babysitting companies.
zubka84 [21]

Answer:

5 more hours i think i might be wrong

Step-by-step explanation:

5 0
2 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Show work explain with formulas.
    7·2 answers
  • plz hurry 82 points help plzThe rental rate for a power washer has a one time fee of $50 plus $25 for each day of the rental. Th
    6·2 answers
  • Which equations could be used to solve for the unknown lengths of ABC? Check all that apply.
    6·1 answer
  • Equivalent 5(6x+3y)
    6·1 answer
  • Hank car travel 162 miles on 6 gallons how far hank travel if he uses 11 gallon
    6·1 answer
  • Find the measurement of each segment. assume that each figure is not drawn to scale
    8·1 answer
  • Does this graph represent a function? Why or why not ?
    12·2 answers
  • HELP ME FOR BRAINLIEST
    13·1 answer
  • You are school supply shopping in together as a package of six pencils for $2.70 how much does each pencil cost
    12·2 answers
  • Markes recipe for 24 cookies calls for 2½ cups of flour.How much flour will markes need to make 60 cookies?​
    9·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!