Answer:
$1.11
Step-by-step explanation:
Find the price per roll by dividing the cost by the number of rolls:
9.99/9
= 1.11
So, the price per roll of toilet paper is $1.11
C
cos(theta) is positive in IV quadrant and sin(theta)=sqrt(13^2-5^2)/13=-12/13
ggyyyuuuuuuuuuujjiiii