1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Vladimir [108]
2 years ago
8

25 POINTS HELP NOWW

Mathematics
2 answers:
Olin [163]2 years ago
7 0

Answer:

i dont know math stinks

Step-by-step explanation:

Kruka [31]2 years ago
4 0

Answer:

I guess the answers in the photo?

You might be interested in
I need help finding the solutions​
maks197457 [2]
I believe that x = 2 and y = -2
4 0
2 years ago
Read 2 more answers
Expand the following x(x-6), x(4x-1), 2x(5x+4), 3x(5x-y)
zlopas [31]

Answer:

x^2-6x, 4x^2-1x,10x^2+8x,15x^2-3xy

Just use the distributive property like you have before and you will get these answers, Hope this helped!

4 0
2 years ago
Read 2 more answers
Number in box to complete calculation. 3302 ÷ 13
Tpy6a [65]

Answer:

254

Step-by-step explanation:

7 0
2 years ago
Read 2 more answers
Shari had six dimes and nine nickels.Did she have enough money to buy a $0.99 pack of gum
Flura [38]

Answer:yes she does cauce she has 1.05

Step-by-step explanation:

8 0
3 years ago
Read 2 more answers
Please help me on this question
labwork [276]

Answer:

y = 4

Step-by-step explanation:

Make equal ratios. y  10               4

                                              =  

                               x   22.5          9

If you divide 10 and 22.5, you get 0.44 repeating. If you divide 4 and 9, you will also get 0.44 repeating.

7 0
2 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • I’ll give brainliest
    9·1 answer
  • How do i solve -18-6k=6(1+3k)
    13·1 answer
  • X y
    8·1 answer
  • Ten times the sum of a number and 9
    13·2 answers
  • Find the volume <br> 12points
    8·1 answer
  • Simplify negative 3 and 1 over 9 − negative 8 and 1 over 3 . (5 points) negative 11 and 1 over 12 negative 5 and 2 over 9 5 and
    14·1 answer
  • What does x&lt;-3 look like on a line graph
    14·2 answers
  • Get brainiest if right!! <br> 10 points!!
    8·1 answer
  • During each week of piano lessons, Lila learns to play 2 new pieces. After 4 weeks of piano lessons, how many total pieces will
    7·2 answers
  • A 2-cup bottle of shampoo costs $11.20. What is the price per fluid ounce?
    15·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!