The answer to the question
Try this solution, note, checking was not performed.
0,0
Step-by-step explanation:
since the school is between the theater and your house that leaves the origin point
Answer:.40 cents
Step-by-step explanation: divide the total cost by the amount of items you have.
Answer:
7^7
Step-by-step explanation:
When you multiply exponents with the same base, you add the exponents
Hope it helped!