33/12 = 2.75 per can
2.75 * 7 = 19.25......so its 19.25 for 7 cans
First put the equation in y=mx+b form then plot the b and count off the slope.
Answer:
uhm.....what?
Step-by-step explanation:
I can’t see can you put it closer
Answer:
the answer is 64 im 100% sure