10 razors......1 lasts for 1 week...so 10 would last for 10 weeks.
1 week = 7 days...so 10 weeks = 70 days.
6.30 / 70 = 0.09 per day (it would cost 9 cents per day)
Answer:
$11.25
Step-by-step explanation:
5 bags = $18.75
To find the amount for three bags, we need to find the price for <em>each </em>bag.
Divide 18.75 by 5.
18.75/5 = 3.75
So each bag is 3.75, and since we need to know the price for 3 bags, we need to multiply 3.75 by 3, which is 11.25.
Answer:-9,015.23 i think plz dont come at me if wrong
Step-by-step explanation:
5+5=10/6=1.6*100=166.6/(25+1000=1025)=0.16-3456=-3,455.84*60=-207,350.4/23=-9,015.23
Answer:
750/100 or 7 1/2 whichever way u need
Step-by-step explanation: