Answer:
a
Step-by-step explanation:
its 8 bc when u put it under 9 it repeats
Answer:
18 ounce package for $6.30
Step-by-step explanation:
For each one, you divide the money by the package to see how much it is per ounce.
2.59 / 7 = $0.37 per oz
4.56 / 12 = $0.38 per oz
6.30 / 18 = $0.35 per oz
Answer:
i dunno try 400?
Step-by-step explanation:i hope this works=p
Answer:
There’s no choice
Step-by-step explanation:
Answer:

Step-by-step explanation:
