1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
charle [14.2K]
3 years ago
5

HELP ME I NEED IT NOWWW

Mathematics
1 answer:
nexus9112 [7]3 years ago
3 0

Answer:

(1,2)

Step-by-step explanation:

Sorry if wrong

You might be interested in
Maggie has 16 pieces of tape, each piece of tape is 3/8th of an inch long. How much tape did Maggie use
DochEvi [55]
I think the answer should be 6
8 0
3 years ago
Read 2 more answers
What’s the correct answer for this question?
Paladinen [302]

The second option.

Basically, you can use SAS.

3 0
3 years ago
Write xyyzzz in exponential form.
kondor19780726 [428]
In exponential form, it would be xy^2z^3
8 0
3 years ago
Read 2 more answers
The scatter plot below shows the algebra grades and the number of absences of different students for the first semester. Which o
swat32

Answer:

Look up on youtbe

Step-by-step explanation:

It will give you A direct answer and you would actualy learn the subject

6 0
3 years ago
Read 2 more answers
Mrs. fam bought 4 1/4 pounds of ham for $17. At rate,What is the cost of 1 pound of sliced ham?
vova2212 [387]
4 \frac{1}{4} \: Pounds = 17 \: USD \\ \frac{17}{4} \: Pounds = 17 \: USD \\ 1 \: Pound = 17 \times \frac{4}{17} = 4 \: USD

!! Hope It Helps !!
3 0
3 years ago
Other questions:
  • I realllyyy need help I feel so dumb idk why :(
    14·1 answer
  • 4/9 divided by what equals 12
    12·1 answer
  • Does anyone know the answer to this? please help me!!
    8·2 answers
  • I need help with my homework please answer this correctly
    11·2 answers
  • Diego was asked to plot these points: (-50, 0), (150, 100), (200, -100), (350, 50), (-250, 0). What interval could he use for ea
    7·1 answer
  • PLEASE HELP ME WITH THIS QUESTION I REALLY NEED HELP
    7·1 answer
  • A long distance phone call between two cities costs $8.50 for 17 minutes. What is the rate in cents per minute?
    8·1 answer
  • Which are perfect squares? Check all that apply.
    8·2 answers
  • 55 mi / h = ____ ft / s
    10·1 answer
  • Suppose f(x) = x² and g(x)= (1/5x)^2
    11·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!