Answer:
It's 23.131 KL
231
Step-by-step explanation:
=
42÷2= 21
9×21= 189
189 students total
42 6th graders
Five bags of dog food costs $21.25.
We can solve using proportions.
1.08
9.72 / 9 = 1.08
do u do buzz?